TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 01:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2224 herë

Titulli : Audi A3 dizel 2.0 e ardhur nga zvicrra pa dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audi A3 dizel pa dogan e ardhur nga zvicrra me gjendje shum te mir si mbrenda ashtu dhe jasht..
Viti 27.10.2007

SHPALLJET TJERA