TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 01:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1651 herë

Titulli : GOLF 5 2.0TDI DSG AUTOMATIK ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

Çmimi : 6,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Golf 5
2.0 Tdi
Automatik Dsg
Viti prodhimit 2005
4 Dyer
Ulese me Nxemje
Klimatronik
senzor shiu etj
I Ardhur Nga Jasht me dogan dhe homologim te paguar.

SHPALLJET TJERA