TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 20:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 438 herë

Titulli : shes kamionet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen Jumpy

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 290,000

Motori (kubik) : 2.5

Viti : 1997

Ekstra : CD Player, Hidraulik, Radio

Përshkrimi

Shes kanionet citren jumper 2.5 dizel me 7 ulse dhe prikolic viti 97 i ardhur nga zvicrra

SHPALLJET TJERA