TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 20:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1124 herë

Titulli : Audi A4

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 19,132

Motori (kubik) : 1896

Viti : 2002

Ekstra : Karrige Elektrike

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje te rregullt, ka shpenzime te vogla 6 litra ne 100KM. Posedon dritaret elektro, me klime, me nxemje tek ulset e para, ka fellgat te reja,i ka gomat e veres dhe te dimrit MS. Kerri nuk ka pasur aksident asnjehere dhe nuk ka demtime dhe eshte mjafte i ruajtur. Na kontaktoni per detajet e tjera.

SHPALLJET TJERA