TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 22:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 612 herë

Titulli : Opel Agila 1.2 b...2001 me klim

Çmimi : 2,630 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Agila

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 145,000

Motori (kubik) : 1200

Viti : 2001

Ekstra : ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi

Përshkrimi

shes OPEL AGILA
1.2 benzin
viti 2001
rks deri me 10 mars
e sa po servisuar dhe ne gjendje te rregullt...

SHPALLJET TJERA