TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.01.2016, Në orën: 22:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 426 herë

Titulli : Banesa ne lagjen e muhaxherve

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Banesa , lokale dhe garazhda ne lagjen e muhaxherve, objekti eshte ne ndertim e siper dhe perfundon ne tetor te viti 2016. Banesat jan te madhesive te ndryshme duku filluar : 60m2 deri 90m2 .

SHPALLJET TJERA