TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 00:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3382 herë

Titulli : VW Golf 4 2.0 benzinë -99

Çmimi : 3,250 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1999

Përshkrimi

VW Golf 4 2.0 benzinë -99
Vetura posedon:abs,centrall,gjamat me rrym,
klimë,kastefonin me CD dhe me kaset,goma të
reja të dimrit me fellne,bord kompjuter,etj.
Rks deri më 30.11.2016
Na kontaktoni ne numrin 045254974
ose ne viber +37745254974

SHPALLJET TJERA