TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2432 herë

Titulli : Golf 4 pacific

Çmimi : 5,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet golf 4 pacifik me dogan dhe akciz te paguara.

SHPALLJET TJERA