TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2489 herë

Titulli : BMW E60 525 DIESEL ME FULL EXTRA EXSLUSIVE - 06

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2006

Përshkrimi

Bmw 525d Diesel.
Viti Prodhimit Fundi 2005 Modeli 2006.
Km 175.000.
E Sa Po e Ardhur Nga Gjermanija Pa Dogan.
Ni Pronar Prej Fabrike.
Ngjyra e Hirit Silber Pa As Ni Gervishje.
Extra Full.
Automatik Tiptronik 6 Shpejtsi.
Airbag.
Abs.
Esp.
Tempomat.
Klima Tronik Para Dhe Mas.
Komanda Ne Timon.
Bord Ekran i Madh.
Navigaxion Dvd.
Radio Cd.
Aux in.
Bluetoth.
Farat Me Rrath Me Leda.
Shtopat Me Leda.
Pastrimin e Farave.
Ulset Me Rrym + Me Air Kondicioner.
Sistemin Per Telefon.
Senzor Parkingu Para Dhe Mas.
Senzor Te Shiut.
Sistemin e Muzikes Bossee.
Pasqyret Me Nxemje Me Levizje Elektronike.
Perde Me Rrym.
Gjamat Me Rrym + Kollor Fabrikisht.
2 Qelsa.
Fellnet Me Goma Te Reja Te Dimrit.
Komplet e Servisuar Ne Servis Te Autorizuar.

SHPALLJET TJERA