TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 260 herë

Titulli : Shes Dyert per Oborr

Çmimi : 320 €

Kategoria : Artikuj Tjerë

Përshkrimi : Dyert jan 3.70m gjon dhe 2.20 nalt qysh jon maru qashtu jon si kom muntu as ni her
Qmimi i diskutushem pranojm ndrrim

SHPALLJET TJERA