TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2589 herë

Titulli : VW Phaeton

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Phaeton

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet Phaetoni osht ne gjendje te mir ne Rks 3.2 benzin Automatik Tiptronik etj.

SHPALLJET TJERA