TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1932 herë

Titulli : VW Polo 1.4 TDI viti 2006

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Polo 1.4 TDI
LLOJI I MOTORRIT: DIEZEL
Viti i prodhimit 2006 , vetura eshte ne gjendje perfekte dhe ka shpenzime shum te vogla.
Vetura gjendet ne Prishtin.

Mund te kontaktoni edhe ne viber
VIBER: +37745357257

SHPALLJET TJERA