TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 01:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2257 herë

Titulli : Audi A4 dizel -03

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes veturen Audi a4 dizel 1.9 .2003 vetura është ne gjendje te regullt zamajcin dhe rrypin dhemzor te ndrum.vetura posedon klim automatike karikat me nxemje.goma te reja të dimrit fullda 15.nuk është në hipotek.ndrim me golf 5 atomatik dsg .thirje bëni prej ores 08_22 mbramje.

SHPALLJET TJERA