TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 03:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 472 herë

Titulli : Banese EXCLUSIVE me QIRA ne lagjen MATI 1 te S.VIV

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 60m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshoj banese me qira.Banesa eshte e mobiluar me te gjirha te reja dhe leshohet per banim per here te pare.
Banesa eshte ne lagje te spitalit afer super vives.kati i 4 me lift.Banesa ka .60 m2. dhe ka kete renditje:
1 Sallon me kuzhine
1 Dhome gjumi.
koridor.
1 Banjo.
1 Terase
Info: 049 222 303

SHPALLJET TJERA