TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 15:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 680 herë

Titulli : Peugeot 607 3.0 V6 Sport .

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 607

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150

Motori (kubik) : 3.0

Viti : 2002

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Gjurmues

Përshkrimi

Vetura permban keto opsione : Klimatizim , ABS , Senzor , Nxemje ne ulset e pasme dhe te perparme , Gomat e Dimrit , Pasqyret Elektronike , ne Gjendje te rregullt, i Posardhur nga Zvicrra . Numri kontaktues me posht . Faleminderit .

SHPALLJET TJERA