TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.01.2016, Në orën: 16:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 315 herë

Titulli : snowboard

Çmimi : 240 €

Kategoria : Artikuj Sportiv

Përshkrimi : shes snowboardin me markera sa ka ardhur prej italis me llogo te interit osht shume i rujten dhe shume pak i perdorur gjatsia 156cm per ma shume info mundi me kontaktu ne nr +37745485984

SHPALLJET TJERA