TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 00:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4143 herë

Titulli : VW Volkswagen CC 2.0 TDI, BlueMotion

Çmimi : 21,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

Vetura per momentin gjindet ne Austri me regjistrim Frances Transporti per Kosové eshte ne cmim inklusiv.

Garantojm per Kilometrazh dhe qe ska asnje Defekt si dhe asnje demtim ne karosari.

Liber Servisit prej VW Original, Servisi fundit eshte boh me 122.136 km, tjetri duhet te bohet si pas deshires me 152.136 km.

° 127.300 km tkaluar
° 103kw, 140ps
° BlueMotion Technology
° BI-Xenon funktion "Follow me Home"
° Start & Stop Button
° 5 ulse me alkantara
° sensora parking para dhe mbas
° sensora shiut
° Keyless Fingerprint
° Original Alufellne 235/45R17 M/S
° Shiber elektrik
° Start/Stop Technology
° AutoHold
° Tempomat
° Bordcomputer
° Navigacion me TouchScreen,
° Festplat interne 18GB, SD-Card, AUX, DVD, MP3, Audio, Video,..

Kontaktoni ne Tel.: 049796777

SHPALLJET TJERA