TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 00:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1969 herë

Titulli : MINI Cooper 1.6cc - Extra , RKS

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Cooper

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes MINI Cooper 1.6cc Benzin , Viti i prodhimit 12/2002 , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS , Vetura posedon :
- Klim
- ESP , ABS , AirBag
- Board kompjuter
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendrore
- Drita xenon dhe kristal
- Komanda n'timon
- Drita mjegulle
- Interier i kuq ( shum i ruajtur )
- Cd-Radio
- Fellne dhe Goma dimri ,etj ...... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme

-------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ------------ Qmimi : 3.800 euro

SHPALLJET TJERA