TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 00:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2896 herë

Titulli : Vw golf 3 regj 10 11 2016

Çmimi : 1,750 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1993

Përshkrimi

Shes vw golf 3 1.8 benzin viti 93 ne gjendje teper te mire
Posedon 4+ 1 dyer centrall alarm gjamat dhe pashqyret me rrym senzora parkimi hidraulik radio mp3 alufellne gomat e para te reja
Regjistrim deri me 10 11 2016
Qmimi i volitshem

SHPALLJET TJERA