TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 00:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4773 herë

Titulli : Bmw 320d ///M

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes bmw 320 2.0 dizel vetura eshte ///M mbrenda dhe jasht mbrenda dhe jasht ( pa dogan e sapo ardhur nga gjermania ) vetura posedon
- viti i prodhimit 2006
- automatik tiptronik
- climatronic 2 sezonale
- xenon
- bixenon
- karrigat plish
- karrigat me ndarje
- karrigat ///M
- radio
- cd changer
- tel
- mbrenda tavanin e zi ///M
- timanin ///M
- 2 qelsa
- fellne 17 ///M me goma te reja te sapo vendosura
- 4 gjamat elektronik
- bordkombjuter
- senzor shiut
- pasqyre elektronike
- larse te farave
- drita te mjegulles
- libra te servisit
- 2 libreza te gjermanis te qlajmruara
- vetura eshte ne gjendje te shkelqyer dhe eshte e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht
- 044-234-686

SHPALLJET TJERA