TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 00:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1667 herë

Titulli : Audi A8 3.3 TDI v8 full ekstra

Çmimi : 7,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3300

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Audi A8 3.3 tdi 4x4, full ekstra,S line
Me liber te servisit,ne gjendje perfekte,ulset elektronike si dhe me nxemje, mundesi ndrrimi
+viber

SHPALLJET TJERA