TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 01:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5350 herë

Titulli : VW Golf 1.9 Tdi , i sapo ardhur nga Austria

Çmimi : 1,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1998

Përshkrimi

VW Golf 1.9 Tdi
Pa Dogan
Viti i prodhimit , 1998
Klima AC
Bord computer
Abs
Air bag
Alarm
252.000 kilometëra të kaluara
Dy Celsa te Veturës


Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA