TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 01:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2136 herë

Titulli : VW Golf 6

Çmimi : 12,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shes golf 6 2.0 tdi 6 shpejtsi xenon me led perpara origjinal karika me nxemje klimatronik pasqyret palohen senzor pasqyre senzora para dhe mas fellne 17 me goma te dimrit 4 te reja hallogenka modeli Highline liber servisi 2 qelsa garantojm per km
045634534 ose 0037745549548 viber

SHPALLJET TJERA