TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 08:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 718 herë

Titulli : Urgjent - Shitet shtepia - Matiqan

Çmimi : 180,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 220m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : PO

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi :SHITET SHTËPIA NË MATIÇAN

Çmimi 180.000 euro ose me marrëveshje

• Trualli me nr. të parcelës 465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m).
• Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 420m².
• KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.
• KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.
• Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.
• Shtëpia ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.
• Shtëpia në oborr ka edhe bunar.
• Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

Kontakti: +386 49 770 001
Arban

SHPALLJET TJERA