TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 09:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 503 herë

Titulli : Banesa ne Shitje

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 62m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : BANESA ESHTE NE KATIN E 4 POSEDON 1 DHOM DITE ME KUZHIN TE MONTUAR NJE DHOME GJUMI ,NJE BANJO,NJE SHPAIZ ,BALLKON ,NE BALLKON MUND TE QASESH EDHE NGA DHOMA E DITES DHE NGA E GJUMIT, HYMJA POSEDON LIFT

INVESTITOR JANE CIMA SH.P.K NE BASHKPUNIM ME ALTRADE.

POSEDON DOKUMENTE TE RREGULLTA,BLLOKU ESHTE ME LEJE

SHPALLJET TJERA