TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 13:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 317 herë

Titulli : Citroen C3. 1.4 HDTI

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C3

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 1.4 HDTI

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes veturen Citroen C3 1.4 HDI Advance.Viti i prodhimit 2006.Ka regjistrim deri me 19.05.2016.Vetura eshte ne gjendje shume te mire.Klimatronik,Abs,Air Bag,Centrall,Xhamat elektronike,Xhami i perparem me senzor të shiut, Fellne,DVD,Pasqyret me Komand,si dhe ka Tempomat,si dhe harxhimet janë shume te vogla.Nuk eshte hipotek menjehere mund ta perkthejim,mund ta verifikoni ku te doni.E servisuar.

SHPALLJET TJERA