TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 20:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 324 herë

Titulli : shes opell corsa 11 muaj rexhistrim

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Shes opell corsa 1.0 benzin dhe ka goma te reja te dimrit dhe ne gjendje te mir teknike viti 2003

SHPALLJET TJERA