TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.01.2016, Në orën: 21:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 259 herë

Titulli : vw golf 5 1.9 tdi 2005 confortline

Çmimi : 4,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 194,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

shitet dhe nderrohet
vw golf 5 1.9 tdi
77 kw 105 ps
maual 5 speed
karrika me nxemje
klimatronik
4 goma dimrit
liber servisit
km me garancion
sapo ardhur nga gjermania
gjendet ne prishtine
info tel 044 207 526
+386 49 207 526 viber

SHPALLJET TJERA