TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 01:15 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 312 herë

Titulli : shes/ndrroj veturen time Golf 2, 1.9 dizel

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 1.6. turbo

Viti : 1989

Përshkrimi

vetura eshte ne gjendje shume te mire, i ka te kryera te gjitha servisimet...i sapo regjistruar 12 muj regjistrim RKS....shes dhe mundsisht ndrrim me GOLF 4 Te sapo ardhur nga Germania apo Zvicra...

SHPALLJET TJERA