TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 15:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 335 herë

Titulli : Golf Plus viti 2005 dizel 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 204,000

Motori (kubik) : 1896

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu, Spoiler

Përshkrimi

Shes Golf Plus viti i prodhimit ne muj e 12 /2005 model 2006 Dizel 1.9 TDI , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar ne gjendje shum shum te mir teknike posedon : klim tronik ,tempomat , bordcompiuter ,gjama elektronik pasqyre elektronike airbag, ,dritare elektronike,mbyllje qendrore , alarm , goma te reja , fellne te aluminit, senzor parkimi, kilometar 204000 me liber te servisit me garancion ,per me shum mund ta shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000

Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00 h

SHPALLJET TJERA