TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 16:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 476 herë

Titulli : Citroen xsara viti 2003 benzin 1.6 automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen Xsara

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 108,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Sensor Parkingu

Përshkrimi

shes citroen xsara viti 2003 benzin 1.6 automatik , posedon klim , gjama elektronik , pasqyre elektronik , senzor parkimi , goma te reja , kilometra me garancion 108000 me liber te servisit , servisin komplet te kryer ne belgjik , ne gjendje teknike shum shum te mir i ardhur nga belgjika me dogan te paguar ,per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000


Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00h

SHPALLJET TJERA