TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 16:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 753 herë

Titulli : Peugeot 307 viti 2006 dizel 1.6 HDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Vjollcë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 195,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

shes Peugeot 307 viti i prodhimit muaji 12/ 2006 model 2007 dizel 1.6 HDI , Posedon : klim , tempomat , bordkompjute , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometra 195.000 me garancion, me liber te servisit , ne gjendje teknike shum shum te mir , i ardhur nga belgjika me dogan te paguar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000

Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00h

SHPALLJET TJERA