TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 16:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2305 herë

Titulli : MERCEDES-BENZ E 270 CDI

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2002

Përshkrimi

SHES MERCEDES E 270 CDI MANUEL 6 MARSHE VITI PRODHIMIT FUND 2002 SHUM NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE , SHUM I RUJSHEM MBRENDA DHE JASHT POSEDON KLIM , ABS , AIR BEK , ESP , RADIO ME NAVI ,TEMPO MAT , GOMAT E DIMRIT ,FELNE REGJISTRIM EDHE 3 MUAJ.

SHPALLJET TJERA