TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 16:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 383 herë

Titulli : Passat 3C viti 2005 dizel 2.0 TDI Automatik DSG

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1968

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu

Përshkrimi


shes vw Pasat 3C viti i prodhimit 2005 , dizel 2.0 TDI Automatik tiptronik DSG , Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjute , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja te dimrit, senzor parkimi para dhe mrapa , ne gjendje teknike shum shum te mir , kilometrat 250000 me garancion me libere te servisit , i ardhur nga Belgjika me dogan te paguar , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 044269000


Gjendemi ne vushtrri auto salloni BONISI dhe mund te na kontaktoni qdo dit nga ora 08 : 00 deri 20:00h

SHPALLJET TJERA