TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 18:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 776 herë

Titulli : Opel Omega 2.0 plin benzin

Çmimi : 700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Omega

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 189,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 1989

Ekstra : Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Spoiler

Përshkrimi

Shitet Opel Omega Benxin -plin osht n gjendje te rregullt regjistrim 2 muj matorrin t ngjitur t omegave 94 osht shum n gjendje te rregullt per m shum kontakto n viber +37744456137 Bejm dhe ndrrim

SHPALLJET TJERA