TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.01.2016, Në orën: 21:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 108 herë

Titulli : ALFA ROMEO GT

Çmimi : 6,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Alfa Romeo GT

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser

Përshkrimi

ALFA ROMEO GT 2.0 JTS.
GJendje te rregullt e regjistrua me rks. E ardhur nga Zvicera. Dy pare fellne, origjinale te aluminit 16" dhe oz 17".

SHPALLJET TJERA