TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 03:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1934 herë

Titulli : Golf 4 1.9 Tdi i sapo doganuar

Çmimi : 5,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Golf 4 1.9 tdi i sapo doganuar vetura posedon klim airbeg alarm abes timpomat bordkompjuter fellne treja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme
Vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
Kiki

SHPALLJET TJERA