TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 03:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2748 herë

Titulli : Golf 5 TDI GTI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Golf 5 2.0 diesel
i Ardhur nga Zvicra ..
IDoganuar 2015 per her te Par né Kosov Sigurim deri 16.06.2016
Karrigat Lekur
Karrigat me nxemje
Dritat XENON
Kur dhezet Vetura ju dhezen vet Dritat
Mp3 Radio Golf 6
6 shpejtsi + R
Fellne dhe Goma GOLFiT 6.te Reja
Klim
Esp
Air Bag
Servisin e vajit filterat
Nuk osht Hipotek ..
Vetura mun té perkthehet meniher
TDI GTI ikalter
Extra Golf 5
Vetura osht per Merakli
Sjom tregtar
per me shum foto nè Wiber


Ndrrim me SPRINER..golf 4 ose Vetur me te Lir
kontact wiber +37744816139

SHPALLJET TJERA