TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 03:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2267 herë

Titulli : Shes Bmw 320 Dizell 4.850 Euro Gjendje Perfekte

Çmimi : 4,850 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2000

Përshkrimi


Shes Bmw Dizell n gjendje shum t mire teknike,
Vetura esht shum e ruajtur ngjitha aspektet,
I ardhur nga zvicra dhe i doganuar ne kosov,
Me libra t servisit nga zvicra ,
Shum komod dhe gjitha serviset e kryera ,
Shpenzimet shum t vogla ,
Klim automatike t gjitha full opcione
049 830 611

SHPALLJET TJERA