TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 03:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 727 herë

Titulli : Peugeot 307 CC 2006

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 307

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes veturen peuget 307 CC e posaardhur nga zvicrra e doganuar qe 1 muaj vetura eshte ne gjendje te shkelqyer vetura posedon : klimtronik abs centrall esp radio cd senzora goma te reja M+S. 2.0 benzin hargjimet 7.0 lokal vetura eshte kabriolet me plek hapet me pulla nga mbrenda regjistrim deri me 14.09.2016 ndrrim i mundeshem me golf 4-5 mercedes benz audi bmw dhe lloje te ndryshne te veturav viber +377-44-487-997

SHPALLJET TJERA