TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 08:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 691 herë

Titulli : Urgjent!!!Shtepi me biznes te gatshem me dy lokale,dy hyrje 450m2 e mobiluar

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 450m2

Dhoma Gjumi : 5

Banjo: 3

Mobilimi : e mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Urgjent!!!Shtepi me biznes te gatshem me dy lokale,dy hyrje 450m2 e mobiluarShtepi me 4 ari me dy hyrje , ne nje vend shume te frekuentuar te qytetit tone ne nje lagje shume te qet dhe shume te mire per jete.perskaj asfaltit ,rruga lagjja e re
Shtepia ka dy hyrje indviduale,Posedon dy lokale, para shtepise.katin e I icili esht hyrje te veqant,posedon sallon me kuzhin ,banjo moderne,dhe nje dhom gjumi.Hyrja tjeter kati II sallon modern me kuzhin ,banjo,kati i III 4 dhoma gjumi nje banjo,kati IV sallon ,qdo dhom ka ballkon ,
sigurim alarmi 24 or mbrenda dhe jasht shtepie,
Uje 24 ore pa nderprer, kanalizim, ,internet, kabllovik,nxemje qendrore nen dysheme faza e par e perfunduar, etj...ejani shikoni e binduni
bejm edhe ndrrime nese na konvenon
presim blers serioz

SHPALLJET TJERA