TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 13:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 142 herë

Titulli : Opel Vectra 1.8 Benzin

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 300

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 1991

Ekstra : Karrige me Ngrohje

Përshkrimi

shitet vektra 1.8 benzin 10 muj regjistrim
shum e rujtne mrena dhe jasht 4 guma te dimrit
nrrim i munshum: me kombi fave t4

SHPALLJET TJERA