TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 14:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 878 herë

Titulli : SHITET VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION DSG DPF

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 60

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2009

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Volkswagen xhip Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG DPF Ofert Speciale me paisje shume te larta dhe çmim te ulët si dhe 6 muaj GARANCION. Karakteristikat Teknike: Modeli: XHIP TIGUAN SPORT&STYLE Motori: 2.0 TDI Fuqia KW/KF: 103/140 Transmisioni: 6 - Shpejtesi DSG Terheqja: 4X4 Paisjet: Ngjyra e Zezë Metalika VETURA POSEDON LIBEREN E SERVIST KM TE GARANTURA. 4X GOMA T' REJA T`VERES. +4 GOMA T`DIMERIT T`REJA M+S. VETURA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE. SERVISIMET I KA TE RREGULLTA TEK BAKI AUTOMOBILE KU DHE OSHT BLERE ME KM 00 CMIMI I BLERJE KA QEN 44.782Euro I RUJTUR TEJMASE SI UN NGJYR ASHTU EDHE UN INTERIER. KERRI S`KA KURRFAR VREJTJE. JU GARANTOJ PER GJITHQKA. VEQ SE PO SHIFEN EDHE FOTOGRAFIT. PER ME SHUM INFORMATA : KONTAKTO: 044424344 & 049750777

SHPALLJET TJERA