TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 14:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6196 herë

Titulli : Audi a4 Dizell 1.9 RkS 5 Muj s-line

Çmimi : 5,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shitet-Ndrrohet AUDI A4 1.9 Dizell
Posedon
Klim atronik
Nxemje ne karrika
Karrika lekur
Xhama me rrym
Pasqyre me nxeme dhe i palohen
Navigacion sistem me radio
Muzik shum te mir bose
I servisum me 21.01.2016
Ne trap osht tip top per sy shihet ne foto edhe live
Hipotek nuk osht perkthimi behet menher
Viber +37744660027

SHPALLJET TJERA