TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 14:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3053 herë

Titulli : VW Passat 3 BG 1.9 Full Extra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Passat 1.9 tdi (i) t kuqe n gjendje t shkelqyer mekanike dhe optike.
Vetura Posedon;
85 Kw 115 Ps
Dritare Elektronike
Pasqyre Elektronike
Abs
Esp
Klimatronic
Karriga me Nxemje
Bord Kompjuter
Sahata Krom
Mbyllje Qendrore
Senzora Shpejtesie n Kthesa
Radio Cd Mp3
Drita t Mjegulles Mbrapa
Ka Bllokaden Elektronike mos me mujt me dhez per siguri ne rast vjedhjes..
11 Muaj Regjistrim
Goma t reja etj
Ngjyra; E Kaltert Metalike pa asnje gervishje.
Eshte i servisuar Komplet Rryp Dhemzor , Vaj,Filtera;Ules, Naftes ,Ajrit ,Klimes Gumica, Trapa , Vilushka , Gurrtne , Diska etjj.
Eshte Nje vetur shum ekonomike 5.5L 100Km
Nuk eshte hipotek perkthehet Brenda Dites...

SHPALLJET TJERA