TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 14:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3547 herë

Titulli : Audi A 4 tdi 2.0 -08

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audi A4 dizel 2.0 Tdi rks 1 vit shum e mir dhe e rujt si mbrenda ashtu dhe jasht posedon klim abs esp bord compjuter pulla vollon karrika me nxemje gjama me reym pasqyre me reym alo fellga me 4 gomat e reja senzor parkingu etj tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA