TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 14:57 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2218 herë

Titulli : Mercedes E220 CDI BLUE EFFICIENCY

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes Veturen Mercedes E220 Blue Efficiency me targa gjermane e pa doganuar , Vetura Posedon :
ABS
Bluetoth
Bordcomputer
Radio CD
Xhama Elektrike
Ulese me nxemjje
Dyer me centrall
ESP
Head-Up Display
Fellne Alumini
MP3
Drita per mjegull
Senzor shiu
Senzor parkimi
Xham schieber
Tempomat
Komand ne timon
Etj....
Vetura eshte e ardhur nga Gjermaniia,ndodhet ne gjendje shum te mire Optike dhe Teknike.
per inform mund te kontaktoni ne numer
Telefoni :045-684-581 045 340 094 Viber :+4917623379398 , +41789486977

SHPALLJET TJERA