TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 21:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 375 herë

Titulli : Golf V Plus 1.9 TDI -05

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 214

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Viti i Prodhimit 2005 (model i vitit 2006) me targa RKS, REGJISTRIM DERI ME 20.01.2017
KM: 214,000
Dizel
77 kW (105 PS)
Marshi Manual
Vetura eshte ne gjendje shume te mire, te gjitha mirembajtjet jane bere me rregull dhe mund te dokumentohen.

Interieri
CD player, Radio
Mbyllje qendrore
Klimatizimi (klimatizim tiptronik dy zonëshe)
Xhama Elektrik
Timon Multifunksional
On-board computer
Sensor të Parkingut (Prapa)
Rrota prej alumini
Pasqyre Elektrike
ABS
Airbag (Para, Prapa dhe Anash)
ESP
Drita të Mjegullës.

SHPALLJET TJERA