TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 21:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3530 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 Tdi -00

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

SHes GOLF 4 1.9 Tdi PA Te Kuqe MOTORRIN SHuM Te Mire S"Nihet Tu Punu Modeli O I Veqant Edition --FULL OPSION I Importuar Nga Gjermonia ---- I Regjistruar Ne Menyr Te Rregullt Regjistrim Ka Edhe 4 Muaj Hipotek Nuk Eshte. ___. Full Ekstra Abs Air Bag Alarm Hidrolik 2 Qelsa Klima Tronic Radio Mp3 4 Goma Treja Me fellne Ne Gjendje Shum me navi Te MadheTe Mir Hargjimet E Vogla Vetures Nuk I duhet Asnje Investim Hajdeni Dhe VlersnoKerrin E Mir Vete info 044 194 190 049 194 190 viber +37749194190

SHPALLJET TJERA