TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 21:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8813 herë

Titulli : SHITET VETURA GOLF 5 -1.9 -2008, 6 SHPEJCI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet vetura golf 5 TDI 1.9, 2008
6 shpejci
Klimaautomatike me 2 zona
Karrikat me nxemje
Pasqyret me rrym me nxemje
Xhamat 4 her me rrym
Xhamat kollor nga fabrika
Tempomat
Cd radio me 6 cd tach scren
Liber servisi me te gjitha serviset
Partikofilter me hargjime marramendse te vogla
Ka ardh qe 1 vit ngja gjermania dhe ka 1 vit rexhistrim rks
Senzora parkingut
Senzora shiut
Larje dritave
Timoni 3 she me komanda
Posedon gom rezerv
Makinen mundet mu pa ne qdo koh

Tel viber - wahtsap. +37744250594

SHPALLJET TJERA